עבודה עם VideoSense במסגרת ארגונית

אנשים עוברים על פנינו במקום העבודה במשך רוב שעות היום. עד כמה אנחנו באמת מכירים אותם? עד כמה אנחנו באמת "רואים אותם"?

סדנאות הצילום של videoSense מאפשרות למשתתפיהן לקבל נקודת מבט אחרת על סביבת העבודה שלהם - הקולגות שלהם, מסגרת העבודה שלהם, האנשים מולם הם עובדים ועוד.

הפעילות היא ייחודית, מקורית וקלילה ומאפשרת שימוש במצלמת הווידאו/סטילס ככלי אינטרוספקטיבי שבאמצעותו ניתן לצפות ולנתח לעומק סיטואציות באופן שונה ומחכים. המצלמה משקפת בעוצמה עובדות, מהלכים ודרכי התנהלות והתמודדות ודרך עבודה מעמיקה איתה אפשר לשנות דפוסים ולייעל תהליכים.

הצילום מאפשר למשתתפים לקבל פרספקטיבה "אחרת" על סיטואציות מוכרות (שגרה במשרד, ראיון עבודה עם עובד חדש, ישיבות צוות ועוד) תוך כדי דגש על האדם בתפקיד, הנעת עובדים, גיבוש, דינמיקה של קבוצה, ייעול תהליכי עבודה, פיתוח מנהלים, גילוי צדדים חדשים של הקולגות וגם של עצמם, וקבלת השראה לעבודה השוטפת מול קהל היעד שאיתו הם עובדים.

מטרת הסדנה היא לאפשר "יציאה מהמסגרת" גם ברמת החוויה וגם ברמת ההתבוננות ובסיומה תישאר למשתתפים מתנה יקרת ערך – תיעוד רגיש וחד פעמי של רגעים של חיבור, עומק והיכרות מחדש עם עצמם ועם הסובבים אותם וכן רעיונות להתייעלות ושינוי.

 

פרטים טכניים:

הסדנאות ניתנות להתאמה לפי הצורך – החל מסדנה של מס' שעות סביב פעילות אחת, ועד למהלך רחב יותר, כקונספט מסגרת תהליכי שיימשך מספר שבועות.

הסדנאות יכולות להתקיים בתוך הארגון (פעילות פנים) או בחוץ.

ניתן לצלם בסמארטפונים ולא נדרש ידע מוקדם בצילום.

organizations
מלא את פרטי ההודעה